خریدتضمینی سیب زمینی عمده + قیمت ویژه

خرید تضمینی سیب زمینی عمده _ بازرگانی ماهور
خرید تضمینی سیب زمینی عمده _ بازرگانی ماهور

خرید تضمینی سیب زمینی عمده که یکی از دغدغه های کشاورزان ایرانی می باشد که توسط بازرگانی ماهور قابل حل است. سیب زمینی که یکی از محصولات پر طرفدار کشاورزی می باشد که تقاضای زیادی برای آن وجود دارد. کشت سیب زمینی در ایران به صورت کشت در فضای باز انجام می شود.

 خرید و فروش عمده سیب زمینی از جهت آن که بازار مصرف این محصول در کشور های همسایه ایران نیز بسیار داغ است، رواج دارد. تعداد غذایی که به وسیله سیب زمینی می توان طبخ کرد، بسیار زیاد است و اغلب غذا هایی که با سیب زمینی طبخ می شوند دارای طعم بی نظیری می شوند.

چیپس سیب زمینی، سیب زمینی سرخ کرده، سیب زمینی کبابی و … گواه این مسئله می باشند.که ایران در واقع یکی از بزرگترین کشت کننده های سیب زمینی در منطقه می باشد، از همین رو به سرعت پس از برداشت سیب زمینی آن را وارد بازار جهانی می کند.

قیمت خرید تضمینی سیب زمینی بازرگانی ماهور

خرید تضمینی سیب زمینی عمده درجه یک با توجه به آن که با توجه به آن که ایران یکی از بزرگترین تولید کنندگان سیب زمینی در منطقه می باشد و به راحتی قابل انجام است. بازار خریدسیب زمینی با توجه به آن که هر ساله بر میزان تقاضای آن افزوده می شود بسیار داغ است.

فعالیت در حوزه خرید و فروش عمده سیب زمینی با توجه به این موضوع می تواند کسب و کار پر درآمد باشد. چنانچه شما به دنبال خرید و فروش عمده سیب زمینی هستید، می توانید با بازرگانی ماهور همکاری نمایید.

سیب زمینی یکی از استراتژیک ترین و پرطرفدار ترین اقلام خوراکی می باشد که از آن برای تهیه انواع غذا و خوراکی استفاده می شود. سیب زمینی دارای انواع متفاوتی می باشد که هر کدام از آن ها دارای طعم، رنگ، مزه و میزان نشاسته متفاوتی می باشند.

قیمت خرید سیب زمینی بر اساس فاکتور های متفاوتی تعیین می شود:

  • جنس و نوع سیب زمینی
  • کیفیت سیب زمینی
  • اندازه سیب زمینی
  • شهر محل تولید سیب زمینی
  • فصل برداشت سیب زمینی
  • میزان عرضه و تقاضای سیب زمینی

خرید سیب زمینی تضمینی چقدر است؟

خرید تضمینی سیب زمینی عمده، که اغلب در پایان دوره های کشاورزی، از کشاورزان انجام می شود که زمین برای کشت دوم دیگر محصولات کشاورزان آماده شود. بسیاری از سیب های زمینی پس از خرید از کشاورزان برای صادرات آماده می شوند. 

برای این منظور ابتدا خاک اضافی آن ها گرفته می شود و طبق اندازه هایی که دارند، بسته بندی می شوند. سیب زمینی هایی که به نسبت دیگر سیب زمینی های بزرگتر باشند برای مصرف در صنایع مورد استفاده قرار می گیرند. سیب زمینی اغلب در استان هایی همچون همدان، ایلام، البرز، تهران و خوزستان، بازار مصرف مناسبی دارد.

 

خرید سیب زمینی عمده با کیفیت فوق العاده از طریق بازرگانی ماهور قابل انجام خواهد بود. در صورتی که قصد خرید و یا فروش عمده سیب زمینی را دارید ، که شما می توانید با این بازرگانی همکاری داشته باشید. همچنین، در صورت داشتن هرگونه سوال که در رابطه با قیمت، نحوه خرید و یا نحوه فروش عمده سیب زمینی می توانید از طریق ارسال دیدگاه با این بازرگانی در ارتباط باشید.

از طریق یکی از راه‌های ارتباطی با کارشناسان متخصص این شرکت تماس بگیرید. که کارشناسان شرکت بازرگانی ماهور ضمن راهنمایی و مشاوره، بهترین پیشنهاد را به لحاظ کیفی و کمی به شما خواهند داد.

شماره موبایل: 09143894157

شماره واتساپ: 09378817915

شماره تلگرام: 09149353014

پست الکترونیکی: info@mahourtrade.com

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − هشت =

09143894157