خرید عمده سیب زمینی استانبولی + کیفیت عالی

خرید عمده سیب زمینی استانبولی _ بازرگانی ماهور
خرید عمده سیب زمینی استانبولی _ بازرگانی ماهور

خرید عمده سیب زمینی استانبولی ، تقاضای بسیاری از خانم های خاص پسند است.مردم کشور ایران برای پخت غذاهای بسیار مختلف از سیب زمینی استفاده می کنند.سیب زمینی جزء مواد غذایی ضروری برای مردم کشور ایران محسوب می شود و همین موضوع مهم اهمیت خرید سیب زمینی را افزایش داده است .سیب زمینی های موجود در بازار،دارای تنوع بالای هستند و یکی از بهترین آن ها،سیب زمینی استانبولی می باشد.

خرید سیب زمینی استانبولی در بسیاری از شهرهای کشور ایران رواج پیدا کرده است .همچنین ، مشخص شده که این نوع از سیب زمینی زود پخت است و هم طعم و بوی فوق العاده دارد . در هنگام خرید سیب زمینی استانبولی باید به شکل سیب زمینی های بند انگشتی دقت ویژه ای داشته باشید . زیرا تنها تفاوت برجسته میان سیب زمینی استانبولی با سیب زمینی معمولی،شکل این نوع سیب زمینی می باشد.

سیب زمنی استانبولی ، نوع خاص و جالب از سیب زمینی است ، که در کشورهای مختلف جهان توسط کشاورزان کشت و تولید می شود.همواره تقاضا برای این نوع سیب زمینی بسیار بالا می باشد. این رقم شگفت انگیزه دارای ظاهری متفاوت تر از سیب زمینی معمولی می باشد . سیب زمینی استانبولی معمولا ظاهری باریک تر و درازتر از سیب زمینی های معمولی دارد.ساختار بافت این نوع خاص از سیب زمینی نرم تر از سیب زمینی های دیگر است .بنابراین؛طعم آن شیرین می باشد.

یکی از دلایل محبوبیت بالای سیب زمینی استانبولی این است .که این سیب زمینی سریع ترین زمان ممکن پخته می شود. به همین خاطر ، بسیاری از مردم به دنبال خرید این رقم شگفت انگیز می باشند. بازرگانی ماهور با ارائه خدمات ویژه در زمینه خرید و فروش عمده سیب زمینی ،توانسته اقدام به خرید و فروش سیب زمینی استانبولی با کیفیت و اصل می گردید،می توانید با بازرگانی ماهور در ارتباط باشید و این سیب زمینی های خوش طعم خریداری کنید.

قیمت سیب زمینی استانبولی _ بازرگانی ماهور
قیمت سیب زمینی استانبولی _ بازرگانی ماهور

شاید برای بسیاری از افراد همیشه این سوال مطرح شود که قیمت سیب زمینی استانبولی چقدر است ؟شما قیمت سیب زمینی استانبولی می تواند در فروشگاه های مختلف متفاوت باشد. زیرا این نوع سیب زمینی، جزء سیب زمینی های خاص و خوش طعم به شمار می رود.

سیب زمینی استانبولی با طعم بی نظیری قابل خریداری می باشد و معمولا قیمت آن، نسبت به قیمت سیب زمینی های معمولی بیشتر است . شما عزیزان سیب زمینی استانبولی را می توان در برخی از فروشگاه ها به صورت کیلویی و در برخی از فروشگاه ها به صورت تعدادی خریداری نمود.

اگرچه قیمت خرید سیب زمینی استانبولی، کمی بالاتر از قیمت خرید سیب زمینی های معمولی است؛ اما به دلیل طعم بی نظیر و خاص این سیب زمینی، پرداخت مبلغ بیشتر برای خرید این سیب زمینی ارزشش را دارد.

آشنایی با بذر سیب زمینی استانبولی

سیب زمینی استانبولی که جزء سیب زمینی های خاص است که بذر آن نیز با بذرهای معمولی کمی تفاوت دارد. این نوع سیب زمینی از طریق ریزوم کاشت و تکثیر می شود. یکی از مزیت های بذر سیب زمینی استانبولی این است که به سرعت رشد می کند. به طوری که شما می توان پس از گذشت چند ماه، برداشت خوبی از ریزوم سیب زمینی استانبولی داشت.

نحوه کاشت سیب زمینی استانبولی چگونه است؟

همانطور که بذر سیب زمینی استانبولی با بذر سیب زمینی های معمولی متفاوت است، روش کاشت این سیب زمینی نیز متفاوت می باشد. همانطور که توضیح داده شد، این نوع سیب زمینی با روش ریزوم کاشت می شود و می تواند با سرعت زیادی رشد کند.

برای اینکه سیب زمینی استانبولی را بکارید، لازم است که ابتدا خاک مورد نظر خود را به طور کامل شخم بزنید. پس از شخم زدن زمین کشاورزی، لازم است که شما به زمین مواد آلی مختلف و کود اضافه کنید تا خاک قوت بگیرد.پس از آن، بذر سیب زمینی استانبولی را تا عمق 5 تا 7 سانتی متر زیر خاک ببرید و آن را بکارید . لازم است که یک لایه نازک خاک و کود بر روی بذر کاشته شده قرار گیرد.

پس از کاشتن بذر، نوبت به آبیاری آن می رسد. میزان آبیاری این سیب زمینی، متوسط است. یعنی شما نباید به مقدار زیاد به آن آب بدهید.معمولا 2 تا 3 ماه پس از کاشت ریزوم می توان شاهد گلدهی گیاه بود.

دمای مناسب برای کاشت سیب زمینی استانبولی

سیب زمینی استانبولی در مناطق گرمسیر رشد می کند و مناسب مناطق سردسیر نیست. زمان کشت این سیب زمینی دو بار در هر سال است. در فصل پاییز و بهار می توان سیب زمینی استانبولی را کشت کرد. که در حال حاضر ،سیستان و بلوچستان ، منبع اصلی تولید سیب زمینی در کشور ایران محسوب می شود.

این سیب زمینی باید در دمای 18 تا 30 درجه رشد کند.که در صورتی که این دما کاهش یا افزایش پیدا کند، احتمال خرابی سیب زمینی استانبولی نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

خرید عمده سیب زمینی استانبولی با کیفیت بالا از طریق بازرگانی ماهور قابل انجام خواهد بود. در صورتی که قصد خرید و یا فروش عمده سیب زمینی را دارید، می توانید با این بازرگانی همکاری داشته باشید. همچنین ، در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با قیمت ، نحوه خرید و یا نحوه فروش عمده سیب زمینی می توانید از طریق ارسال دیدگاه با این بازرگانی در ارتباط باشید.

از طریق یکی از راه‌های ارتباطی با کارشناسان متخصص این شرکت تماس بگیرید. که کارشناسان شرکت بازرگانی ماهور ضمن راهنمایی و مشاوره، بهترین پیشنهاد را به لحاظ کیفی و کمی به شما خواهند داد.

شماره موبایل: 09143894157

شماره واتساپ: 09378817915

شماره تلگرام: 09149353014

پست الکترونیکی: info@mahourtrade.com

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 8 =

09143894157