خرید عمده سیب زمینی اصفهان + قیمت عالی

خرید عمده سیب زمینی اصفهان _ بازرگانی ماهور
خرید عمده سیب زمینی اصفهان _ بازرگانی ماهور

خرید عمده سیب زمینی اصفهان فقط یک نوع از سیب زمینی را در بر نمی گیرد. انواع مختلفی از رقم های سیب زمینی این محصول شگفت انگیز در شهرتاریخی اصفهان کاشته می شود که هر کدام ویژگی های مخصوص به خود را دارا است. ازشهرهای مهم این استان در کشت سیب زمینی به فریدون،فرویدن شهر،سمیرم،خوانسار و چادگان هم در استان اصفهان از مراکز مهم کاشت و برداشت سیب زمینی هستند.

بدین ترتیب ملاحضه می کنید که خرید سیب زمینی در اصفهان تنها مختص به شهر اصفهان نیست. و آغاز زمان کاشت سیب زمینی این محصول مهم استراتژیک در شهرهای مختلف اصفهان از ابتدای بهار شروع می شود،و تا پایان زمستان به درازا می کشد.در سال های اخیر سطح زیر کشت سیب زمینی در اصفهان کاهش یافته است.البته این به معنی کاهش محصول سیب زمینی نیست.

با استفاده از بذر های اصلاح شده، و برداشت محصول سیب زمینی در این استان نسبت به قبل بیشتر هم شده است.این افزایش محصول به اندازه ای بوده که از هریک هکتار زمین 30 تا 50 تن سیب زمینی برداشت شده است. خرید و فروش عمده سیب زمینی در این استان به منظوره حمایت از کشاورزان و تامین سیب زمینی مورد نیاز مردم این استان و استان های اطراف صورت می گیرد.

با بازرگانی ماهور در نگاهی به پرورش سیب زمینی در استان اصفهان همراه باشید:

فروش عمده سیب زمینی اصفهان:

برای خرید و فروش عمده سیب زمینی این استان دو راه پیش روی شما است:

  • خرید سیب زمینی اصفهان به صورت مستقیم:

خرید سیب زمینی به طور مستقیم ،همان روش سنتی خرید و فروش سیب زمینی و برای همه محصولات کشاورزی است. خرید مستقیم سیب زمینی به صورت مستقیم از کشاورزان یا از میادین میوه و تره بار صورت می گیرد.

خرید مستقیم سیب زمینی مشکلات و دردسرهای مخصوص به خود را دارد.از جمله این مشکلات، سفر کردن به شهرهای مختلف و مراجعه به میدان های بزرگ تره بار برای خرید سیب زمینی است.

خرید سیب زمینی اصفهان به صورت اینترنتی : 

خرید اینترنتی سیب زمینی اصفهان راه دیگر خرید آن است.با خرید اینترنتی سیب زمینی اصفهان از شرکت معتبر، شما نیازی به مراجعه مستقیم به کشاورز یا میادین میوه و تره بار ندارید. در هرجا که باشید،قیمت سیب زمینی را استعلام می کنید،در صورت تمایل آن را سفارش می دهید و در محل مورد نظر خود تحویل می گیرید.

 

خرید و فروش عمده سیب زمینی اصفهان _ بازرگانی ماهور
خرید و فروش عمده سیب زمینی اصفهان _ بازرگانی ماهور

خرید و فروش عمده سیب زمینی اصفهان:

تنها نوع سیب زمینی که در اصفهان به خرید و فروش می‌رسد ، انواع خوراکی آن نیست . انواع مختلفی از سیب زمینی در این استان به فروش می‌رسد:

سیب زمینی بذری:

کاشت و تولید سیب زمینی بذری های در اندازه‌های متوسط و کوچکی است ، تا نیازی به برش زدن سیب زمینی در زمان کاشت نباشد.همچنین ؛ کاشت سیب زمینی با سیب زمینی‌های بذری آسان‌تر و به‌صرفه‌تر از سیب زمینی‌های بزرگی است که باید برش زده شوند.سیب زمینی‌های بذری از انواع سانته، بامیا، جیلی، اگریا و میلوا تهیه می‌شوند.

سیب زمینی خوراکی:

سیب زمینی های خوراکی در استان اصفهان هم مانند دیگر استان‌های ایران بیشترین مقدار کاشت این محصول را به خود اختصاص می‌دهد. سیب زمینی خوراکی را مردم برای پخت‌وپز، کارخانه‌ها برای تهیه چیپس، و رستوران‌داران برای تهیه سیب زمینی سرخ‌شده تهیه می‌کنند.

سیب زمینی برای مصارف صنعتی:

برخی از انواع سیب زمینی های اصفهان مصرف صنعتی دارند.که این نوع سیب زمینی‌ها بیشتر برای تولید نشاسته مورد استفاده قرار می‌گیرند.

سیب زمینی علوفه‌ای:

سیب زمینی علوفه‌ای اصفهان هم نوعی متفاوت دیگری از سیب زمینی کاشته‌شده در این استان است . کیفیت سیب زمینی علوفه‌ای پائین‌تر از انواع دیگر آن است و برای خوراک دام‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خرید سیب زمینی اصفهان با توجه به محصولات تولیدی آن:

بیشترین نوع از خرید سیب زمینی اصفهان در راستای مصرف تازه آن است . بخشی از این سیب زمینی نیز برای تولید چیپس و سیب زمینی سرخ شده به کار می‌رود. نشاسته نیز محصول جانبی دیگری است که از کشت نوعی خاص از سیب زمینی به دست می‌آید.

در کشور عزیز ما ایران برخلاف کشورهای توسعه یافت دنیا، ارزش خوراکی سیب زمینی چندان شناخته‌شده نیست . یکی از پرمصرف‌ترین محصولات غذایی جانبی سیب زمینی در دنیا، پودر و برگه سیب زمینی است. که در کشورهای پیشرفته که ارزش خوراکی سیب زمینی بیشتر از ایران شناخته شده ، پودر و برگه سیب زمینی در تولید بسیاری از فراورده‌های خوراکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خرید سیب زمینی اصفهان با توجه به زمان کشت آن:

شرایط اقلیمی در استان اصفهان باعث شده تا کشاورزان بتوانند در فصل‌های مختلف این محصول را بکارند. از نظر زمان کشت می‌توان محصول سیب زمینی را در این استان به چند دسته تقسیم کرد:

* کشت بهاره:

نخستین زمان کشت سیب زمینی در اصفهان مربوط به فصل بهار است. سیب زمینی کشت بهاره در این مناطق از دو نژاد زودرس و دیررس به عمل می‌آید . زمان کاشت بهاره سیب زمینی در این استان از میانه اردیبهشت‌ماه شروع می‌شود و تا میانه تیرماه به درازا می‌کشد. برداشت محصول کاشت بهاره نیز از نیمه شهریورماه تا میانه آبان‌ماه به طول می‌انجامد.

خرید سیب زمینی اصفهان که محصول کشت بهاره است ، مربوط به مناطق غرب و جنوب استان است که جزو مناطق سردسیر و کوهستانی به شمار می‌روند. سطح زیر کشت سیب زمینی بهاره اصفهان بین 13 تا 15 هزار هکتار بوده که در سال‌های اخیر به دلیل کم‌آبی کاهش یافته است. محصول سیب زمینی این کشت سالانه نیز از 300 تا 400 هزار تن است.

* کشت زمستانه:

خرید سیب زمینی اصفهان منحصر به فصل تابستان و پائیز نیست. یکی از زمان‌های کشت سیب زمینی در استان اصفهان، فصل زمستان است. کشت زمستانه به‌طور معمول از میانه بهمن‌ماه شروع می‌شود و تا پایان اسفندماه به درازا می‌کشد. سیب زمینی زمستانه اصفهان به دلیل برخورد نکردن با زمان کشت بعدی زمین از انواع زودرس آن انتخاب می‌شود . زمان برداشت این محصول، در فصل بهار و تابستان، و از میانه خردادماه تا میانه تیرماه است.

بیشترین مقدار کشت زمستانه در شهرهای اصفهان، فلاورجان، مبارکه، نجف آباد و خمینی شهر صورت می‌گیرد. 3000 تا 4000 هکتار زمین در استان اصفهان برای کشت زمستانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. مقدار محصول سالانه کشت زمستانه در استان اصفهان به 140 تا 180 هزار تن می‌رسد.

خرید سیب زمینی عمده  اصفهان با کیفیت بالا از طریق بازرگانی ماهور قابل انجام خواهد بود. در صورتی که قصد خرید و یا فروش عمده سیب زمینی را دارید، می توانید با این بازرگانی همکاری داشته باشید. همچنین، در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با قیمت، نحوه خرید و یا نحوه فروش عمده سیب زمینی می توانید از طریق ارسال دیدگاه با این بازرگانی در ارتباط باشید.

از طریق یکی از راه‌های ارتباطی با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید . که کارشناسان شرکت بازرگانی ماهور ضمن راهنمایی و مشاوره، بهترین پیشنهاد را به لحاظ کیفی و کمی به شما خواهند داد.

شماره موبایل: 09143894157

شماره واتساپ: 09378817915

شماره تلگرام: 09149353014

پست الکترونیکی: info@mahourtrade.com

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − پنج =

09143894157