خرید عمده سیب زمینی دامی + قیمت ویژه

خرید عمده سیب زمینی دامی _ بازرگانی ماهور
خرید عمده سیب زمینی دامی _ بازرگانی ماهور

خرید عمده سیب زمینی دامی در سال های اخیر نقش مهم در تامین خوراک دام هایی مانند نشخوارکنندگان و حتی پرندگان داشته است.بدین ترتیب که این گیاه توانسته جایگزین بخشی از علوفه دامی در صنعت دام پروری کشور شد،ارزش خوراکی سیب زمینی به طور تقریبی برابر با ذرت است.

سیب زمینی دارای نشاسته است و ارزش غذایی خوبی برای دام پروری دارد، خوش خوراکی آن هم نقش این ماده غذایی فوق العاده را در پرورش دام ها بیشتر ساخته است .سیب زمینی دارای انواع مختلفی است، که برخی از آنها سیب زمینی های زودرس،بعضی ها میانه رس و برخی نیز دیررس هستند، از نظر نوع استفاده نیز این محصول به چند گروه خوراکی،علوفه ای و نیز صنعتی دسته بندی می شود.

خرید سیب زمینی که برای تامین خوراک دام مورد استفاده قرار می گیرد،از نوع علوفه ای آن است. نوع صنعتی این محصول برای تولید الکل،نشاسته و قند مورد استفاده قرار می گیرد.

با بازرگانی ماهور در نگاهی به خرید و فروش عمده سیب زمینی،و ارزش تغذیه این ماده مهم برای دام های مختلف همراه باشید.

 

 

قیمت سیب زمینی دامی _ بازرگانی ماهور
قیمت سیب زمینی دامی _ بازرگانی ماهور

قیمت سیب زمینی دامی بازرگانی ماهور

یکی از مهم ترین نکته ها کلیدی که در دام پروری و هر کسب و کار، صرفه اقتصادی آن است. هر فعالیت اقتصادی در گام نخستین چشم به سود منطقی خود را داشته باشد. یکی از مهم ترین عوامل در سودآوری صنعت دام پروری ، هزینه مناسب برای خوراک دام است. خوشبختانه خرید و فروش عمده سیب زمینی مناسب خوراک دام توانسته صنعت دام پروری کشور به صرفه باشد.

قیمت سیب زمینی دامی مقرون به صرفه و چندان بالا نیست.می توان گفت این محصول یکی از بهترین خوراک ها برای دام های گوشتی است.اگر چه پودر سیب زمینی ها هم در تامین خوراک مرغ های گوشتی و تخم مرغی کاربرد دارد.و که بدین ترتیب تولیدکنندگان محصولات گوشتی کشور با خرید سیب زمینی دامی از بازرگانی های معتبر هم جیره غذایی دام های خود را تامین می کنند ، هم با صرف بودجه کمتر گامی در صرفه اقتصادی این صنعت بر می دارند.

فروش سیب زمینی دامی و تاثیر آن در رشد دام پروری:

صنعت دام پروری همانند دیگر صنایع کشور در حال تغییر و رو به پیشرفت است. مقدار تولید گوشت با تخم مرغ در درجه اول بستگی به شرایط ژنتیکی دام دارد.اما پس از آن،تغذیه نقش اساسی را به عهده دارد. تغذیه درست و اصولی دام مهم ترین شرط برای دستیابی به بالا ترین راندمان تولید گوشت و حتی تخم مرغ است. خوراک دام باید تامین کننده مواد مورد نیاز بدن این موجودات باشد،بخشی از مواد غذایی مورد نیاز دام هاکه توسط محصول سیب زمینی تامین می شود،شامل: پروتئین،کربوهیدرات، چربی،موادمعدنی و ویتامین ها است.

کارشناسان تغذیه دام‌ها می‌دانند همان‌قدر که کمبود یک ماده خوراکی می‌تواند باعث افت رشد دام‌ها و اختلال در تولید گوشت شود ، بالا بودن آن هم ضررهای مختلفی به دنبال دارد . از نمونه ضررهای تغذیه بیش از حد دام‌ها می‌توان به ضرر اقتصادی و صدمه به سلامت حیوان اشاره کرد.

. فروش سیب زمینی دامی بخشی از مواد مورد نیاز رشد این حیوانات را تامین می‌کند. برای تامین بخش‌های دیگر آن نیز باید علوفه مختلفی مورد استفاده قرار گیرد.

خرید سیب زمینی دامی برای تولید غذای دام:

در تهیه خوراک دام ضروری که به موارد مختلفی توجه داشت. چنانچه جیره غذایی دام فاقد مواد ضروری برای رشد دام باشد ، دو آسیب مهم که برای صنعت دام‌پروری به دنبال خواهد داشت. نخستین آسیب رشد کم دام است که ضرر اقتصادی برای دام‌پروران به همراه می‌آورد.

دومین آسیب جدی نیز صدمه خوردن به دستگاه گوارش دام است که در مرحله اول آزار دام، و پس از آن هم ضرر اقتصادی دامداران را به دنبال خواهد داشت.خرید و فروش عمده سیب زمینی در کنار قیمت مقرون به‌صرفه‌ای که دارد، بخش مهمی از مواد سالم مورد نیاز خوراک دام را تامین می‌کند.

برتری‌های سیب زمینی دامی برای تغذیه دام:

خرید سیب زمینی دامی نقش مهمی در تغذیه دام‌ها بازی می‌کند که از میان آنها می‌توان به موارد مختلفی اشاره کرد:

* منبع تغذیه‌ای مناسب برای نشخوارکنندگان:

سیب زمینی دامی دارای 60 درصد نشاسته است که تاثیر زیادی در تامین انرژی مورد نیاز دام دارد. مقدار پروتئین در این ماده غذایی در حدود 10 تا 11 درصد است که نیمی از این مقدار به شکل ازته غیرپروتئینی است. همچنین مقدار الیاف موجود در این ماده غذایی کم است.

این عامل باعث می‌شود تا خرید سیب زمینی دامی منبع غذایی مناسبی برای پرندگان، دام‌های گوشتی و حتی خوک باشد. مقدار پتاسیم سیب زمینی نیز برای تامین دام‌ها مناسب است.بدیهی است یک ماده خوراکی نمی‌تواند همه مواد مورد نیاز رشد هر نوع از موجودات زنده را تامین کند.

حتی سیب زمینی دامی با کیفیت نیز فاقد مواد معدنی مورد نیاز بدن جانواران (غیر از پتاسیم) است. فسفر موجود در آن هم از قابلیت خوبی برای هضم دام‌ها برخوردار نیست . طبیعی است که در کنار این ماده غذایی باید مواد خوراکی دیگر و علوفه هم مورد استفاده دامداران قرار گیرد.

* خوش‌خوراک بودن:

یکی دیگر از نکات که خرید و فروش عمده سیب زمینی دامی را برای دام‌پروران به‌صرفه ساخته است، خوش‌خوراک بودن آن برای دام‌ها است. البته که همه دامداران یک نکته را باید در نظر داشته باشند. سیب زمینی آلوده به خاک برای دام‌ها خوش‌خوراک نیست و بهتر است سیب زمینی‌های شسته و خردشده در اختیار این موجودات قرار گیرد.

همچنین از دادن سیب زمینی‌های فاسد به دام‌ها نیز باید خودداری شود. سیب زمینی‌های سبزشده هم برای دام‌ها مضر است و از افزودن آنها به خوراک دام باید جلوگیری کرد.

خرید عمده سیب زمینی دامی با کیفیت فوق العاده از طریق بازرگانی ماهور قابل انجام خواهد بود. در صورتی که قصد خرید و یا فروش عمده سیب زمینی را دارید، می توانید با این بازرگانی همکاری داشته باشید. همچنین، در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با قیمت، نحوه خرید و یا نحوه فروش عمده سیب زمینی می توانید از طریق ارسال دیدگاه با این بازرگانی در ارتباط باشید.

از طریق یکی از راه‌های ارتباطی با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید. که کارشناسان شرکت بازرگانی ماهور ضمن راهنمایی و مشاوره، بهترین پیشنهاد را به لحاظ کیفی و کمی به شما خواهند داد.

شماره موبایل: 09143894157

شماره واتساپ: 09378817915

شماره تلگرام: 09149353014

پست الکترونیکی: info@mahourtrade.com

 

 

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 2 =

09143894157