خرید عمده سیب زمینی زودرس + قیمت ویژه

خرید عمده سیب زمینی زودرس _ بازرگانی ماهور
خرید عمده سیب زمینی زودرس _بازرگانی ماهور

خرید عمده سیب زمینی زودرس باید از مراکز و بازرگانی های معتبر صورت بگیرد. زیرا سیب زمینی ارقام متنوعی دارد و در اقلیم های مختلف از کشور با شرایط آب و هوایی متفاوت کشت می شود . علاوه بر شرایط اقلیمی ، مصارف و هدف تولید محصول نیز بر روی رقم کشت شده موثر می باشد.

برای خرید سیب زمینی بسته به شرایط اقلیم و هدف تولید، باید از شرکت های معتبر که سابقه روشنی در زمینه خرید و فروش عمده سیب زمینی دارند اقدام کنیم. در غیر اینصورت کشت و کار ما نتیجه مطلوبی نمی دهد و در نهایت محکوم به شکست و از دست دادن سرمایه می شویم.

ارقام سیب زمینی زودرس به علت ویژگی های خاص خود در اکثر مناطق قابلیت کشت دارند و قبل از رسیدن گرمی هوا به مرحله برداشت می رسند. زمانی که آب و هوای منطقه گرم می شود بوته های سیب زمینی غده های کمتر و کوچک تری تولید می کنند.

بنابراین قبل از گرم شدن هوای منطقه غده های سیب زمینی باید آماده برداشت شوند که این از قابلیت های ارقام سیب زمینی زودرس می باشد.سیب زمینی های زودرس نسبت به ارقام دیررس اندازه کوچک تر هستند زیرا فرصت افزایش وزن کمتری دارند. از طرفی مقدار ماده خشک کمتر و آب بیشتری دارند. بنابراین هدف از تولید سیب زمینی زودرس بیشتر جنبه تازه خوری آن می باشد.

سیب زمینی های زودرس به دلیل پایین بودن ماده خشک بازده تولید نسبتا پایین تری در صنعت دارد و معمولا برای تولید چیپس مورد استفاده قرار نمی گیرد. همچنین باید توجه داشت که به دلیل کوتاه بودن دوره کاشت تا برداشت کمتر مورد هجوم آفات و بیماری ها قرار می گیرند.

برخی از ارقام سیب زمینی زودرس نیز نسبت به بیماری های ویروسی و آفات مقاوم هستند. سیب زمینی زودرس بطور میانگین دوره رشد 70تا 90 روزه دارد و باید به سرعت وارد بازار شده و به مصرف تازه خوری برسد . زیرا این ارقام معمولا به دلیل بالا بودن مقدار آب و نازکی پوستشان قابلیت نگهداری در سردخانه ها برای مدت طولانی را ندارند.

برخی از سال ها به دلیل تغییر شرایط اقلیمی و آب هوایی منطقه دوره کاشت محصولات زراعی تغییر می کند. در این زمان استفاده از ارقام زودرس توصیه می شود . علاوه بر این کشت سیب زمینی زودرس باعث صرفه جویی در مصرف آب در مناطق خشک و کم آب می شود.

حال سوالی که پیش می آید این است که آیا می شود از بذر های که سال گذشته استفاده کرد؟ آیا هر شخصی که اقدام به فروش بذر می کند قابل اعتماد است؟ این سیب زمینی محصولی است که نتیجه انتخاب شما را در آخر کار نشان می دهد . برداشت محصولی عالی و فراوان و یا تعداد ناچیزی غده های کوچک به انتخاب های شما وابسته است . برای خرید عمده سیب زمینی زودرس باید به شرکت های معتبر مراجعه کرد زیرا سرمایه قابل توجهی در کار است.

شرکت های متفاوتی اقدام به فروش بذر می کنند. البته به دلیل حساسیت بالای بذر سیب زمینی و احتمال آلودگی بذرها به بیماری های ویروسی باید از معتبر ترین شرکت های بذر سیب زمینی زودرس را تهیه کرد. در غیر اینصورت تمام زحمات و هزینه های انجام شده طی دوره کاشت به هدر می رود.

یکی از معتبر ترین شرکت ها در زمینه خرید و فروش عمده سیب زمینی بازرگانی ماهور می باشد. این شرکت علاوه بر تامین نیاز های داخلی اقدام به صادرات سیب زمینی به کشورهای دیگر نموده است. بنابراین می توان با اعتماد و تکیه به تجربه و دانش مهندسان متخصص این شرکت و سابقه درخشان در زمینه خرید و فروش عمده سیب زمینی از خدمات شرکت بازرگانی ماهور نهایت استفاده را برد.

قیمت سیب زمینی زودرس _ بازرگانی ماهور
قیمت سیب زمینی زودرس _ بازرگانی ماهور

قیمت سیب زمینی زودرس

سیب زمینی زودرس با قیمت های متفاوتی در بازار عرضه می شود. بسته به زمان عرضه به بازار و میزان تقاضای موجود در آن زمان قیمت این رقم از سیب زمینی افزایش یا کاهش می یابد.

البته نقش دلالان میوه و تره بار همیشه در قیمت تمام شده محصولات کشاورزی قابل توجه است. دلالان با هدف افزایش سود خود علاوه بر مشکلاتی که برای کشاورزان ایجاد می کنند باعث کاهش توزیع محصول و در نتیجه افزایش قیمت ها می شوند.

بنابراین ؛ سودجویی دلالان به ضرر کشاورزان و مردم تمام می شود. پس بهترین راه خرید بدون واسطه از کشاورزان است. بازرگانی ماهور امکان خرید عمده سیب زمینی با بهترین کیفیت و قیمت و بدون واسطه از کشاورزان را فراهم کرده است. بدین شکل دست دلالان از این بازار کوتاه شده است.

انواع سیب زمینی زودرس

ارقام مختلفی از سیب زمینی زودرس وجود دارند که برخی از آن ها در ایران عزیز در دسترس کشاورزان است. معمولا رنگ گوشت این رقم از سیب زمینی زرد رنگ بوده و پوست نازک تری دارد. 

ارقام زودرس مانند آریندا، نویتا، آرنوا، ادسا، ایلونا و …. معمولا ماده خشک کمتر و در نتیجه بافت نرم تری دارند. این ارقام عمر انبارمانی کمتری نسبت به ارقام دیررس دارند و باید به مصرف تازه خوری برسند. از طرفی به دلیل ماده خشک کمتر معمولا توسط کارخانجات چیپس مورد استقبال قرار نمی گیرند.

خرید عمده سیب زمینی زودرس با کیفیت فوق العاده از طریق بازرگانی ماهور قابل انجام خواهد بود. در صورتی که شما قصد خرید و یا فروش عمده سیب زمینی را دارید،شما می توانید با این بازرگانی همکاری داشته باشید. همچنین، در صورت داشتن هرگونه سوال تخصصی در رابطه باقیمت،نحوه خرید و یانحوه فروش عمده سیب زمینی می توانید از طریق ارسال دیدگاه با این بازرگانی در ارتباط باشید.

از طریق یکی از راه‌های ارتباطی با کارشناسان متخصص این شرکت تماس بگیرید.که کارشناسان شرکت بازرگانی ماهور ضمن راهنمایی و مشاوره، بهترین پیشنهاد را به لحاظ کیفی و کمی به شما خواهند داد.

شماره موبایل: 09143894157

شماره واتساپ: 09378817915

شماره تلگرام: 09149353014

پست الکترونیکی: info@mahourtrade.com

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

09143894157