خرید عمده سیب زمینی همدان +کیفیت بی نظیر

خرید عمده سیب زمینی همدان_ بازرگانی ماهور
خرید عمده سیب زمینی همدان- بازرگانی ماهور

خرید عمده سیب زمینی همدان و انواع مختلف سیب زمینی تنها با یک تماس با بازرگانی ها و مراکز معتبر به راحتی انجام می گیرد.خرید سیب زمینی این محصول استراتژیک که در امنیت غذایی مردم دنیا به ویژه کشورهای در حال توسعه نقش کلیدی را ایفا می کند،ودر تمام طول سال با تقاضای فوق العاده از جانب مردم رو به رو است.

استان همدان این غول های مهم تولید سیب زمینی کشور سالانه با تولید حدود 950تن سیب زمینی رتبه نخست در تولید این محصول پر ارزش و فوق العاده را به خود اختصاص داد، در سال های اخیر زمین های زیر کشت در این استان با روش های نوین کشاورزی آبیاری می شود،که موجب افزایش قابل توجهی در مقدار برداشت محصول سیب زمینی از زمین های زیر کشت این قطب تولید سیب زمینی شد.

همدان از استان های خاص کشور در تولید سیب زمینی تابستانه می باشد،و تولید تابستانه سیب زمینی در این استان از اهمیت خاص برای تعادل و توازن در بازار سیب زمینی کشور عزیز ما دارد . بنابراین ؛ همواره در تمام فصول سال خرید و فروش عمده سیب زمینی به ویژه سیب زمینی همدان در بازار بسیار رایج می باشد.

 

فروش عمده سیب زمینی همدان _ بازرگانی ماهور
فروش عمده سیب زمینی همدان _ بازرگانی ماهور

فروش عمده سیب زمینی همدان

یکی از مهم ترین و حتی اصلی ترین چالش که کشاورزان و خریداران سیب زمینی خرید و فروش عمده سیب زمینی بدون واسطه می باشد.

یکی از مشکل های مهم که غول های تولید سیب زمینی کشور به ویژه استان بی نظیر همدان با آن دست و پنجه نرم می کند ،که عدم وجود انبارهای مدرن سیب زمینی برای ذخیره سازی سیب زمینی در فصول برداشت که با مازاد تولید و کمبود تقاضا برای سیب زمینی روبرو هستند.

وجود انبارهای مدرن سیب زمینی این فرصت را به کشاورزان می دهد،که سیب زمینی های خود را در زمان برداشت که سیب زمینی این محصول خوش طعم به وفور وجود دارد، در انبارهای مدرن ذخیره سازی کنند و در زمانی که بازار با کمبود این محصول شگفت انگیز و فوق العاده در بازار مواجه می شود،با روانه کردن و فروش سیب زمینی های با کیفیت خود به بازار فروش هم باعث تعادل در بازار می شود ، همچنین ؛ کشاورزان این قشر پر تلاش و زحمتکش سیب زمینی های خود را با قیمت های بسیار مقرون به صرفه در بازار به فروش برسانند.

انواع سیب زمینی همدان

استان همدان به دلیل منابع آبی مناسب و خاک فوق العاده که دارد،یکی از استان های خاص کشور که شرایط برای کشت رقم های مختلف سیب زمینی فراهم است.هرساله رقم های گوناگون از سیب زمینی در این استان کشت می شود و این رقم های سیب زمینی بهترین عملکرد خود را در زمین های زیر کشت این استان نشان می دهد. از میان رقم های بسیار گوناگون از سیب زمینی رقم های آگریا ، بامبا و مارفونا از گونه های بسیار محبوب که کشاورزان در زمین های کشاورزی خود کشت می کنند.

سیب زمینی همدان بهار

شهرستان بهار گل سر سبد تولید سیب زمینی در استان همدان می باشد ،و از شهرستان های شناخته شده در تولید سیب زمینی در کشور می باشد .شغل اکثر مردم این شهرستان کشاورزی و سالانه با حدود پنچ هزار 900 هکتار زمین زیر کشت و تولید 250 هزار تن یکی از شهرستان های مهم وکلیدی برای تولید سیب زمینی این استان می باشد.شهرستان بهار در شمال غرب همدان واقع شد،و دارای زمین های خاص و فوق العاده برای کشاورزی دارد و به ویژه تولید سیب زمینی در این زمین ها دارای بالاترین بازده هم از لحاظ تناژ و هم سیب زمینی های تولیدی در زمین های این شهرستان دارای کیفیت و طعم خاصی می باشد.

فروش سیب زمینی صادراتی همدان

حدود15درصد از صادرات غیر نفتی کشور عزیز ما ایران که مربوط به بخش استراتژیک کشاورزی می باشد، همدان از استان های پیشرو در کشاورزی کشور که برای کشور ارزآوری بسیار فوق العاده و خوبی دارد.

از محصولات کشاورزی برجسته و بسیار ممتاز این استان می توان به سیب زمینی ، انگور،گردو اشاره کرد که رتبه نخست را در تولید این محصولات کشاورزی در کشور را دارد ، محصولات کشاورزی تولیدی این استان جزء درجه یک ترین محصولات کشاورزی در کشور می باشد.

سیب زمینی کشت شده در استان همدان به دلیل کیفیت بی نظیر و فوق العاده که دارند، همه ساله تعداد قابل توجهی از خریداران و بازرگانان را از کشورهای همسایه و حاشیه خلیج فارس رو به خود جذب می کند.

خرید سیب زمینی عمده همدان با کیفیت فوق العاده از طریق بازرگانی ماهور قابل انجام خواهد بود . در صورتی که قصد خرید و یا فروش سیب زمینی عمده همدان را دارید، می توانید با این بازرگانی همکاری داشته باشید. همچنین، در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با قیمت، نحوه خرید و یا نحوه فروش سیب زمینی عمده می توانید از طریق ارسال دیدگاه با این بازرگانی در ارتباط باشید.

از طریق یکی از راه‌های ارتباطی با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید. کارشناسان شرکت بازرگانی ماهور ضمن راهنمایی و مشاوره، بهترین پیشنهاد را به لحاظ کیفی و کمی به شما خواهند داد.

شماره موبایل: 09143894157

شماره واتساپ: 09378817915

شماره تلگرام: 09149353014

پست الکترونیکی: info@mahourtrade.com

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =

09143894157