خرید عمده سیب زمینی کولومبا + قیمت ویژه

خرید عمده سیب زمینی کولومبا _ بازرگانی ماهور
خرید عمده سیب زمینی کولومبا _ بازرگانی ماهور

خرید عمده سیب زمینی کولومبا در داخل ایران بازار بسیار پر رونق دارد. همچنین در ایران این محصول در حجم زیادی به فروش می‌رسد و خرید و فروش عمده سیب زمینی در کشورهای همسایه به شدت افزایش یافته است.

این نوع از سیب زمینی بعد از برداشت به صورت عمده وارد بازارهای داخلی شده و بعد از رسیدن به میادین تره‌بار به سراسر ایران ارسال می‌شود.سیب زمینی کولومبا یکی از محبوبترین سیب زمینی‌هایی است که در میان مردم و کشاورزان شهرت زیادی دارد. همچنین در صورت خرید عمده سیب زمینی کولومبا، قیمت آن بسیار مناسب و اقتصادی است.

 قیمت خرید عمده سیب زمینی کولومبا 

قیمت خرید عمده سیب زمینی کولومبا که بسیار مقرون به‌ صرفه بوده و از آنجایی که این محصول در حجم عمده خریداری می‌شود به افزایش سود فروشندگان کمک زیادی می‌کند.

قیمت خرید عمده این رقم از سیب زمینی که بسیار پایین‌تر از قیمت سایر سیب زمینی‌های موجود در بازار است. کشور ما از تولیدکنندگان بزرگ سیب‌زمینی در سطح جهان است ، که توانسته پاسخگوی تقاضای سیب‌زمینی مورد نیاز در داخل و خارج از کشور باشد.

در حقیقت کاشت و برداشت سیب زمینی کولومبا در ایران یک فعالیت سودآور محسوب می‌شود. در اکثر مناطق کشور تولید سیب زمینی به صورت کشت در فضای باز و در زمین‌های کشاورزی انجام می‌شود.

بنابراین میانگین تولید این محصول در کشور بسیار بالا است و خریداران به‌راحتی می‌توانند اقدام به خرید سیب زمینی به ویژه کولومبا در داخل کشور نمایند و به همین دلیل این نوع از سیب زمینی قیمت فروش مناسبی نیز دارد.

مشخصات سیب زمینی کولومبا

ساقه‌های این نوع از سیب‌زمینی که بلند بوده و بوته‌های هیبرید آن به حالت ایستاده است اما گاهی اوقات این ساقه‌ها در امتداد زمین نیز گسترش می‌یابند که این کاملاً بستگی به شرایط رشد سیب زمینی دارد.

ساقه‌های سیب زمینی اگر رشد خوبی داشته باشند، به ۵۰ سانتی متر نیز خواهند رسید. برگ‌های این نوع از سیب زمینی بزرگ و سبز است‌ . گل‌های سیب زمینی کولومبا مایل به یاس بنفش بوده و کاملاً چشم‌نواز و زیبا هستند. سیب زمینی کولومبا ظاهری کشیده داشته و در 50 تا 65 روز به خوبی رسیده می‌شود.

این سیب زمینی عالی با تمام شرایط آب و هوایی سازگار بوده و در مناطق جنگلی مخلوط و استپی پرورش می یابد. سیب زمینی کلمبا شکل بیضی و صاف داشته و سایز آن بزرگ است.

سطح سیب زمینی کمی خشن بوده و بافتی ترد و تازه دارد. غده‌های سیب زمینی کولومبا 80 تا 130 گرم وزن دارند. خرید عمده سیب زمینی کولومبا در بازار توسط خرده فروشندگان و عمده فروشان انجام می‌شود.

خرید عمده سیب زمینی با کیفیت فوق العاده از طریق بازرگانی ماهور قابل انجام خواهد بود.در صورتی که قصد خرید و یا فروش عمده سیب زمینی را دارید، می توانید با این بازرگانی همکاری داشته باشید. همچنین ، در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با قیمت، نحوه خرید و یا نحوه فروش عمده سیب زمینی می توانید از طریق ارسال دیدگاه با این بازرگانی در ارتباط باشید.

از طریق یکی از راه‌های ارتباطی با کارشناسان متخصص این شرکت تماس بگیرید. کارشناسان شرکت بازرگانی ماهور ضمن راهنمایی و مشاوره، بهترین پیشنهاد را به لحاظ کیفی و کمی به شما خواهند داد.

شماره موبایل: 09143894157

شماره واتساپ: 09378817915

شماره تلگرام: 09149353014

پست الکترونیکی: info@mahourtrade.com

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 4 =

09143894157