خرید و فروش سیب زمینی اردبیل+کیفیت فوق العاده

 

خرید و فروش سیب زمینی اردبیل _ بازرگانی ماهور
خرید و فروش سیب زمینی اردبیل _ بازرگانی ماهور

خرید و فروش سیب زمینی اردبیل به دلیل طعم خاص و کیفیت فوق العاده که سیب زمینی کشت شده در مزارع اردبیل دارد ، برای کسانی که دغدغه خرید سیب زمینی درجه یک و خوش طعم را دارند ، یک گزینه استثنایی برای خریداران سیب زمینی می باشد.

اردبیل این استان فوق العاده برای کشاورزی با چشمه های آبگرم سرعین برای خود شهرت جهانی پیدا کرد،اردبیل یکی از غول های تولید سیب زمینی در کشور و نقش کلیدی در تامین امنیت غذایی و تعادل در بازار سیب زمینی این محصول شگفت انگیز ایفا می کند . حدود 20 درصد از سیب زمینی کشور توسط این استان دوست داشتنی و جذاب تامین می شود.

اردبیل در منطقه ی کوهستانی دیدنی واقع شده و دشت های این منطقه به قدری چشم نواز و بکر که آدم ساعت ها محو تماشایی زیبایی و وسعت زیاد آن ها می شود ، وضعیت بارندگی بسیار مناسب در این استان نسبت به مناطق دیگر کشور وضعیت مطلوب تری دارد ، این آب و هوای بی نظیر و زمین های بسیار مرغوب فروانی که در این استان وجود دارد، فرصت استثنایی را برای کشت محصولات کشاورزی به ویژه سیب زمینی در حد استاندارهای اروپایی فراهم کرد.

سیب زمینی از محصولات کشاورزی محبوب و پر طرفدار نزد کشاورزان زحمتکش استان اردبیل برای کشت در زمین های این منطقه هست.بنابراین؛خرید و فروش عمده سیب زمینی در این استان بسیار پررونق می باشد. اما با اینکه در سال های اخیر کشاورزان این استان که دلخوشی از کشت سیب زمینی ندارند،کشاورزان این منطقه از کشور از جمله باتجربه ترین کشاورزان برای کشت سیب زمینی می باشند . در سال های اخیر ترکیب تجربه و کشاورزی نوین باعث افزایش خیره کنندی در بازدهی این محصول در زمین های زراعی شد، همچنین میزان برداشت سیب زمینی در این استان افزایش قابل توجهی پیدا کرد.

فروش عمده سیب زمینی اردبیل _ بازرگانی ماهور
فروش عمده سیب زمینی اردبیل _ بازرگانی ماهور

فروش عمده سیب زمینی اردبیل

بازرگانی های و مراکز معتبر خاص که با ارتباطی که با تولید کننده های سیب زمینی در سراسر کشور دارد ،شرایط را برای خریداران سیب زمینی مهیا کرده اند ،که سیب زمینی مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت و قیمت های مقرون به صرفه به ویژه سیب زمینی اردبیل که جزء خاص ترین و ارگانیک ترین نوع سیب زمینی کشت شده در کشور هستند.

شهر دیدنی و فوق العاده جذاب اردبیل را می توان یکی از شهر رقم خاص و بسیار محبوب آگریا هم معرفی کرد . در این استان دوست داشتنی خرید عمده سیب زمینی آگریا بسیار داغ می باشد.همچنین؛ که حدود بیش از 90 درصد از رقم های سیب زمینی کشت شده در این استان را رقم خاص آگریا می باشد ، رقم آگریا از سیب زمینی های که طرفداران زیادی در بین کشاورزان این استان دارد.

این استان جالب سالانه با تولید حدودی 800 هزار تن سیب زمینی نقش حیاتی در تولید سیب زمینی در کشور دارد ، و از این مقدار حدود 25 درصد آن مصرف داخل کشور را دارد و بقیه به سایر مناطق کشور که نیاز به این محصول فوق العاده و استراتژیک دارند ارسال می شود. همچنین ؛ سیب زمینی اردبیل به دلیل کیفیت بی نظیر که دارد راهی بازارهای بین المللی می شود، اما چالش بزرگی که همچون زخم کهنه بر پیکر تولید سیب زمینی های این استان می باشد، عدم وجود صنایع تبدیلی و خام فروشی و نبود انبارهای مدرن سیب زمینی در این استان می باشد.

فروش سیب زمینی صادراتی اردبیل :

خرید و فروش سیب زمینی به ویژه سیب زمینی اردبیل که همیشه جزء در جه یک ترین سیب زمینی و محبوب ترین نوع سیب زمینی برای صادرات در میادین میوه و تره بار بسیار داغ است.

در سال های صادرات سیب زمینی از استان اردبیل رشد چشمگیری داشت ، روزانه کامیون های زیادی به مقصد صادرات مرزهای کشور را ترک می کند. استان اردبیل با جمهوری آذربایجان بیش ترین مرز مشترک را از سمت شمال دارد و بیش ترین صادرات سیب زمینی به جمهوری آذربایجان و عراق است.

این دو کشور همسایه و استراتژیک که به عنوان بازار های هدف بی نظیر برای سیب زمینی اردبیل می باشد،خریداران سیب زمینی اردبیل به دلیل مرغوبیت فوق العاده و درجه کیفیت بی نظیر که سیب زمینی های این استان خاص تقاضا برای این سیب زمینی در بازار میادین میوه تره بار کشورهای همسایه شیب صعودی دارد.

خرید سیب زمینی عمده اردبیل با کیفیت فوق العاده از طریق بازرگانی ماهور قابل انجام خواهد بود.شما در صورتی که قصد خرید و یا فروش عمده سیب زمینی را دارید، می توانید با این بازرگانی همکاری داشته باشید. همچنین ، در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با قیمت، نحوه خرید و یا نحوه فروش سیب زمینی عمده اردبیل می توانید از طریق ارسال دیدگاه با این بازرگانی در ارتباط باشید.

از طریق یکی از راه‌های ارتباطی با کارشناسان متخصص این شرکت تماس بگیرید. کارشناسان شرکت بازرگانی ماهور ضمن راهنمایی و مشاوره، بهترین پیشنهاد را به لحاظ کیفی و کمی به شما خواهند داد.

شماره موبایل: 09143894157

شماره واتساپ: 09378817915

شماره تلگرام: 09149353014

پست الکترونیکی: info@mahourtrade.com

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 17 =

09143894157