خرید و فروش عمده سیب زمینی بذری + قیمت ویژه

خرید و فروش عمده سیب زمینی بذری _ بازرگانی ماهور
خرید و فروش عمده سیب زمینی بذری _ بازرگانی ماهور

خرید و فروش عمده سیب زمینی بذری تنها با یک تماس از طریق بازرگانی­ های معتبری هم­چون بازرگانی ماهور است. البته امروزه بستر خرید و فروش اینترنتی فراهم شده است و از طریق آنلاین شاپ ها نیز می­توانید محصول مورد نظر را تهیه نمایید. بازرگانی های معتبر بستر خرید سیب زمینی با کیفیت فوق العاده را برای مشتریان خود فراهم کرده است.

قیمت خرید و فروش عمده سیب زمینی بذری امروز

برای اطلاع از قیمت و خرید سیب زمینی بذری می­توانید با بازرگانی ماهور در تماس باشید . همچنین ؛ حتما شما عزیزان در هنگام خرید و فروش عمده سیب زمینی به ویژه سیب زمینی بذری بایستی از سلامت سیب زمینی اطمینان حاصل کرد. برای بررسی و اطلاع از قیمت سیب زمینی بذری در استان های که قطب سیب زمینی کشور یا بازرگانی­ های معتبر موجود در سراسر کشور، اقدام نمایید.

شرایط سردخانه جهت نگه­داری قبل از خرید و فروش عمده سیب زمینی بذری

1. زمان و نحوه برداشت سیب زمینی بذری: بهترین زمان برداشت محصول، قبل از بارش باران و کپک زدن سیب زمینی ها می­باشد. هنگامی که بوته سیب زمینی خشک و یا پژمرده شد، زمان برداشت فرا رسیده است.

2.درجه­ بندی و تفکیک سیب زمینی­ بذری:سیب زمینی های برداشت شده به سه دسته­ ی سالم و تازه،سبز و آسیب­ دیده تقسیم می­شوند.سیب زمینی آسیب دیده قابلیت انبار شدن دارد ولی زمان فاسد شدن این نوع محصول کوتاه است. عمدتا خرید و فروش عمده سیب زمینی بذری در زمان برداشت شامل سیب زمینی آسیب­ دیده می­شود. سیب زمینی سبز قابل مصرف نمی­باشد و بایستی دور ریخته شود. از این رو سیب زمینی بذری سالم و تازه و گاها آسیب­ دیده (البته به صورت مجزا از محصولات سالم) به مرحله­ ی انبار کردن، راه پیدا می­کنند.

3-بسته ­بندی کیسه­ای سیب زمینی بذری: بهترین انتخاب برای بسته­ بندی سیب زمینی استفاده از کیسه­ های کنفی و پلی اتیلنی توری می­باشد، چرا که گردش و جریان هوا از فاسد شدن محصولات جلوگیری می­کند.

4.نم­ گیری سیب زمینی بذری در سردخانه: پس از انتقال سیب زمینی بذری به سردخانه، بایستی نم و رطوبت سیب زمینی ­ها گرفته شود تااینکه به مرور زمان محصول دچار خرابی نشود. بایستی میزان رطوبت محصول بررسی شود و بنا به میزان رطوبت، طی دو الی شش روز، روزی شش الی هشت ساعت، فن­های سردخانه روشن شوند و نم­گیری کنند.

5.التیام­ دهی و هوادهی به سیب زمینی بذری:که همیشه هوادهی و التیام­ دهی به سیب زمینی بذری به منظور جلوگیری از فاسد شدن، پوسیده شدن و بسته شدن سطوح آسیب دیده سیب زمینی انجام می­شود. پس از نم­ گیری و جدا شدن خاک سیب زمینی، بایستی در دمای 15 الی 22 درجه سانتی گراد، طی شش الی ده روز، محصول هوادهی شود. فن­های سردخانه با هدف هوادهی، روزی دو الی سه ساعت روشن می­شوند و پس از هوادهی کمی از وزن سیب زمینی کاهش می­یابد.

6.جلوگیری از جوانه ­زنی سیب زمینی بذری بدون استفاده از مواد شیمیایی استاندارد:که کلروپروفام یک ماده شیمیایی استاندارد و مخصوص می­باشد که به ازای هر کیلوگرم سیب زمینی، یک گرم از آن بر روی سیب زمینی اسپری می­شود. گاها این ماده شیمیایی توسط فن­ها و سیر کوله­ها در فضای سردخانه پخش می­شوند.

این در حالی است که سیب زمینی بذری نیازی به اسپری مواد شیمیایی ندارد. برای جلوگیری از جوانه­ زدن سیب زمینی بذری توصیه می­شود دمای سردخانه پایین آورده شود و میزان نور پراکنده­ی محیط کنترل گردد.

7. سردسازی و کاهش دمای سردخانه:معمولا بایستی از برداشت سیب زمینی بذری به مدت سه هفته زمان بگذرد تا بتوان عملیات سردسازی را با سیستم هوادهی مناسب آغاز کرد. برای سردسازی سیب زمینی بذری، بایستی روزانه یک الی دو درجه سانتی گراد از دمای هوای سردخانه کاهش یابد.

کاهش دما تاحداقل رسیدن دمای سردخانه به سه الی پنج درجه سانتی گراد ادامه می­یابد. حفظ رطوبت 85 درصدی فضای سردخانه الزامی است.

8.حفظ یکنواختی درجه حرارت سردخانه: پس از سردسازی بذر سیب زمینی بایستی دمای سردخانه به صورت ثابت باقی بماند و تغییرات دمایی در روز به کم­تر از یک درجه سانتی گراد برسد.افزایش دما موجب خمیر شدن سیب زمینی بذری و کاهش دما موجب رشد کپک و باکتری بر روی سطح سیب زمینی بذری می­شود. از این رو ثبات دمایی در سردخانه اهمیت بالایی دارد.

خرید عمده سیب زمینی بذری با کیفیت بالا از طریق بازرگانی ماهور قابل انجام خواهد بود. در صورتی که قصد خرید و یا فروش عمده سیب زمینی را دارید،که شما عزیزان می توانید با این بازرگانی همکاری داشته باشید. همچنین، در صورت داشتن هرگونه سوال تخصصی در رابطه با قیمت ، نحوه خرید و یا نحوه فروش عمده می توانید از طریق ارسال دیدگاه با این بازرگانی در ارتباط باشید.

از طریق یکی از راه‌های ارتباطی با کارشناسان متخصص این شرکت تماس بگیرید. که کارشناسان شرکت بازرگانی ماهور ضمن راهنمایی و مشاوره، بهترین پیشنهاد را به لحاظ کیفی و کمی به شما خواهند داد.

شماره موبایل: 09143894157

شماره واتساپ: 09378817915

شماره تلگرام: 09149353014

پست الکترونیکی: info@mahourtrade.com

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =

09143894157