صادرات عمده سیب زمینی به افغانستان = بازرگانی ماهور

صادرات عمده سیب زمینی به افغانستان _ بازرگانی ماهور
صادرات عمده سیب زمینی به افغانستان _ بازرگانی ماهور

صادرات عمده سیب زمینی به افغانستان که در سال های اخیر رشد بسیار زیادی داشته است . اگرچه افغانستان به دلیل شیوع ویروس کرونا، کمی به صورت سخت گیرانه اقدام به واردات سیب زمینی از کشور ایران می کرد. اما این کشور، یکی از کشورهایی است که با قیمت عمده اقدام به خرید سیب زمینی از ایران می کند.

صادرات سیب زمینی از کشور ایران به کشورهای مختلف جهان از جمله عراق، جمهوری آذربایجان، اوکراین و … رایج است . دلیل این موضوع کیفیت بالای سیب زمینی کشت شده در کشور ایران و قیمت مناسب این سیب زمینی ها نسبت به بازار جهانی می باشد.

قیمت خرید سیب زمینی در افغانستان

همانطور که اشاره کردیم، صادرات عمده سیب زمینی به افغانستان به دلیل قیمت مناسب سیب زمینی های ایرانی رواج پیدا کرده است .که قیمت خرید سیب زمینی در افغانستان بستگی به عوامل مختلفی مانند قیمت دلار ، زمان خرید و نوع سیب زمینی دارد.به همین خاطر نمی توان قیمت مشخصی را برای صادرات سیب زمینی به این کشور ذکر کرد.

قیمت خرید سیب زمینی در افغانستان به طور دقیق مشخص نیست. لازم است که افراد برای اطلاع از قیمت های دقیق سیب زمینی در این کشور، به بازرگانی های معتبر در زمینه صادرات عمده سیب زمینی به افغانستان مراجعه کنند و سپس اقدام به خرید سیب زمینی در این کشور نمایند.

صادرات سیب زمینی از کشور ایران چرا طرفدار دارد؟

سیب زمینی یکی از مهم ترین مواد غذایی است ، که در فرهنگ کشور ایران جای بسیار مهمی پیدا کرده است . به طوری که در حال حاضر، بسیاری از غذاهای مردم با سیب زمینی تهیه می شوند.

سیب زمینی در کشور ایران در شهرهای مختلفی کشت می شود و دارای انواع متنوعی می باشد . در حال حاضر ، کشور ایران به عنوان دهمین کشور در زمینه تولید سیب زمینی شناخته می شود. تولید سیب زمینی در کشور ایران به حدی است که کشور ایران به خودکفایی رسیده و فقط در صورت نیاز اقدام به واردات سیب زمینی به کشور می کند.

صادرات سیب زمینی به افغانستان و به کشورهای مختلف همسایه دیگر بسیار رواج پیدا کرده است. دلیل پرطرفدار بودن سیب زمینی ایران برای صادرات شامل موارد زیر می باشند.

با کیفیت بودن سیب زمینی های ایرانی

با توجه به آب و هوای فوق العاده ای و خاص که در کشور ایران وجود دارد، سیب زمینی های ایرانی دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند. طعم بی نظیر، کیفیت و تمیزی سیب زمینی های ایرانی زبانزد کشورهای مختلف جهان می باشند.

قیمت مناسب سیب زمینی های ایرانی

یکی دیگر از دلایل محبوبیت سیب زمینی های ایرانی این است که می توان با یک بودجه محدود و قیمت مناسب اقدام به خرید سیب زمینی در کشور ایران به صورت عمده کرد.

تنوع سیب زمینی های ایرانی
سیب زمینی هایی که در کشور ایران کشت می شوند دارای تنوع زیادی هستند. اینکه افراد کدام نوع سیب زمینی را خریداری کنند و برای تازه خوری، تهیه چیپس و … استفاده کنند، بستگی به نظر خودشان دارد. 

قیمت خرید سیب زمینی در افغانستان _ بازرگانی ماهور
قیمت خرید سیب زمینی در افغانستان _ بازرگانی ماهور

همانطور که اشاره کردیم، صادرات سیب زمینی به افغانستان به دلیل قیمت مناسب سیب زمینی های ایرانی رواج پیدا کرده است. قیمت خرید سیب زمینی در افغانستان بستگی به عوامل مختلفی مانند قیمت دلار ، زمان خرید و نوع سیب زمینی دارد. به همین خاطر نمی توان قیمت مشخصی را برای صادرات سیب زمینی به این کشور ذکر کرد.

قیمت خرید سیب زمینی در افغانستان به طور دقیق مشخص نیست. لازم است که افراد برای اطلاع از قیمت های دقیق سیب زمینی در این کشور، به فروشگاه های معتبر در زمینه صادرات سیب زمینی به افغانستان مراجعه کنند و سپس اقدام به خرید سیب زمینی در این کشور نمایند.

آمار صادرات سیب زمینی به افغانستان چه می گوید؟

در سال های اخیر،که صادرات سیب زمینی به کشورهای مختلف از جمله آذربایجان، اوکراین و … بسیار رواج پیدا کرده است. دلیل این موضوع نیز با کیفیت بودن سیب زمینی ها و همچنین ؛ تجربه درخشان کشور ایران در زمینه کشت سیب زمینی می باشد.

در گذشته،که بخش عظیمی از سیب زمینی های کشور ایران که به صورت صادراتی بودند توسط کشور افغانستان و عراق خریداری می شدند. اما در سال های اخیر با توجه به شرایط بیماری کرونا ، خرید و صادرات سیب زمینی به افغانستان روند کاهشی داشته است.

آمار صادرات سیب زمینی به افغانستان به دو بخش قبل از بیماری کرونا و بعد از بیماری کرونا تبدیل شده است . در زمانی که شیوع ویروس مرموز کرونا در کشور افغانستان بسیار سریع شد، دولت این کشور تصمیم گرفت که برای واردات کالا از کشورهای دیگر قوانین سخت گیرانه ای را در نظر بگیرد. به همین خاطر، صادرات سیب زمینی به افغانستان حدود 17 درصد کمتر از سال های گذشته شده است.

اما با توجه به فروکش کردن موج ویروس کرونا در کشور افغانستان، دولت قوانین سخت گیرانه برای وارد کردن سیب زمینی را برداشته است و افراد می توانند خیلی راحت مراحل صادرات سیب زمینی به افغانستان را انجام دهند.

خرید عمده سیب زمینی با کیفیت فوق العاده از طریق بازرگانی ماهور قابل انجام خواهد بود. در صورتی که قصد خرید و یا فروش عمده سیب زمینی را دارید،که شما عزیزان می توانید با این بازرگانی همکاری داشته باشید. همچنین، در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با قیمت، نحوه خرید و یا نحوه فروش عمده سیب زمینی می توانید از طریق ارسال دیدگاه با این بازرگانی در ارتباط باشید.

از طریق یکی از راه‌های ارتباطی با کارشناسان متخصص این شرکت تماس بگیرید. که کارشناسان شرکت بازرگانی ماهور ضمن راهنمایی و مشاوره، بهترین پیشنهاد را به لحاظ کیفی و کمی به شما خواهند داد.

شماره موبایل: 09143894157

شماره واتساپ: 09378817915

شماره تلگرام: 09149353014

پست الکترونیکی: info@mahourtrade.com

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 20 =

09143894157