صادرات عمده سیب زمینی به عراق+مشاوره حرفه ای

صادرات عمده سیب زمینی به عراق _ بازرگانی ماهور
صادرات عمده سیب زمینی به عراق _ بازرگانی ماهور

صادرات عمده سیب زمینی به عراق به عنوان یک بازار هدف بی نظیر موجب شده ، که روزانه کامیون های زیادی از کشور ما به مقصد عراق بارگیری شود،که براساس آمار صادرات محصولات کشاورزی به عراق صادرات سیب زمینی  به عنوان یک محصول شگفت انگیز بیشترین میزان صادرات را به خود اختصاص داد.

عراق که یادآور جنگ های طولانی و طاقت فرسا است به دلیل آب و هوای خشک و بارندگی کم و منابع آبی محدود که دارد ، زمین های کشاورزی مرغوبیت برای کشت محصولات کشاورزی بسیار کم و واردات از کشت آن مقرون به صرفه تر است ، و این یک شرایط فوق العاده و ناب که همیشه برای صادرات سیب زمینی های با کیفیت شگفت انگیز و درجه یک کشور عزیز ما ایران که همواره تقاضای بسیاری از جانب تاجران و بازرگانان کشورهای همجوار برای سیب زمینی های کشور ما بسیار زیاد مهیا کرد.کشور ما طولانی ترین مرز را با کشور عراق دارد و این یک شرایط  ویژه و استثنایی را برای صادرات سیب زمینی این محصول شگفت انگیز را آسان تر کرد.

خرید سیب زمینی در عراق

در سالهای اخیر در کشور عراق به ویژه اقلیم کردستان با واردات بذر از کشورهای پیشرو در کشت سیب زمینی مانند؛ هلند و دیگر کشورهای اروپایی پیشرو سعی در افزایش میزان برداشت و کیفیت سیب زمینی در کم ترین زمان ، با وجود این شرایط شاهد رشد صادرات سیب زمینی به عراق نسبت به سال های قبل همراه بود این شواهد نشان می دهد ، که سیب زمینی تولیدی کشور ما به دلیل آب و هوای بی نظیر و زمین های زیر کشت مرغوب جزء خاص ترین و درجه یک ترین سیب زمینی در خاورمیانه می باشد ، و در بازار میادین میوه و تره بار عراق تقاضا برای خرید سیب زمینی ایران بسیار بالا می باشد.

 

قیمت سیب زمینی در عراق _ بازرگانی ماهور
قیمت سیب زمینی در عراق _ بازرگانی ماهور

قیمت سیب زمینی در عراق :

با کاهش ارزش بی سابقه واحد پول ملی کشور در سال های اخیر یک فرصت فوق العاده و بی نظیر رو برای تاجران عراقی فراهم کرد ،که انواع سیب زمینی های با کیفیت و درجه یک کشور ما ایران را با قیمت های مقرون به صرفه خریداری کنند.

بنابراین ؛همیشه تاجران فرصت شناس عراقی کشور ما رو به عنوان بزرگترین و استراتژیک ترین تامین کننده سیب زمینی این محصول فوق العاده جایگزین دیگر کشورهای تامین کننده دیگر کردند . کشور ما طولانی ترین مرز را با کشور همجوار عراق دارد،که این موجب شد که هزینه های حمل و نقل به صورت چشمگیری و قابل توجه برای تاجران عراقی به شدت پایین بیاد و تاجران عراق ایران رو به عنوان یک فرصت استثنایی برای خرید سیب زمینی کشور ما مشتاق تر کند.

صادرات سیب زمینی به عراق تا کی ادامه دارد؟

در سال های اخیر به دلیل تقاضای بالا سیب زمینی از عراق شرایط صادرات مطلوب بود ، و هیچ ممنوعیتی برای صادرات نبود مگر در شرایط که در داخل کشور با کمبود شدید سیب زمینی مواجه باشیم.

در یکی از اتفاق های عجیب که در ماههای اخیر رخ داد و بسیار متعجب کننده بود، اعتصاب کامیون داران این قشر زحمت کش که نقش کلیدی و بسیار استراتژیک در بخش صادرات ایفا می کنند. که صادرات سیب زمینی به کشور همسایه عراق را با وقف کوتاهی مواجه کرد.

نحوه ارتباط با تاجران عراقی

برای بسیار از  کسانی که قصد صادرات به عراق دارند این سوال مهم مطرح است که چگونه با تاجران عراقی ارتباط بگیریم؟

همیشه ارتباط با کشورهای دیگر فرصت های جدید رو پیش رویی فعالان اقتصادی قرار می دهد و زمینه را برای پیدا کردن مشتری های بالقوه را فراتر از مرزهای کشور و شرایط را برای رشد اقتصاد کشور فراهم می کند.

نکته مهم که بیشتر فعالان اقتصادی که قصد صادرات کالا خود را به کشور هدف دارند،در نظر نمی گیرند. آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم کشور هدف که در بساری از مواقع باعث شکست در صادرات محصول شده است.بنابراین قبل از صادرات محصول یک تحقیق از افرادی که در آنجا زندگی می کنند، یا با کسانی که سابقه تجارت با اون کشور را دارند مشاوره داشته باشید. تا یک صادرات هوشمند تر به بازار هدف رو داشته باشید.

صادرات عمده سیب زمینی به عراق با کیفیت فوق العاده از طریق بازرگانی ماهور قابل انجام خواهد بود. در صورتی که قصد خرید و فروش عمده سیب زمینی با کیفیت را دارید، می توانید شما با این بازرگانی همکاری داشته باشید. همچنین، درصورت داشتن هرگونه سوال تخصصی در رابطه با قیمت،نحوه خرید و یا نحوه فروش عمده سیب زمینی می توانید از طریق ارسال دیدگاه با این بازرگانی در ارتباط باشید.

از طریق یکی از راه‌های ارتباطی با کارشناسان متخصص این شرکت تماس بگیرید. کارشناسان شرکت بازرگانی ماهور ضمن راهنمایی و مشاوره، بهترین پیشنهاد را به لحاظ کیفی و کمی به شما خواهند داد.

شماره موبایل: 09143894157

شماره واتساپ: 09378817915

شماره تلگرام: 09149353014

پست الکترونیکی: info@mahourtrade.com

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + چهارده =

09143894157