فروش عمده سیب زمینی جیرفت + ارسال فوری

فروش عمده سیب زمینی جیرفت _ بازرگانی ماهور
فروش عمده سیب زمینی جیرفت _ بازرگانی ماهور

فروش عمده سیب زمینی جیرفت با کیفیت فوق العاده در بازار میادین میوه و تره بار ایران محصولی ارگانیک و مرغوب را برای صنایع غذایی کشور فراهم کرده است.سیب زمینی جیرفت و شهرهای دیگر استان کرمان هر ساله تامین بخش زیادی از سیب زمینی مورد نیاز کشور را به عهده دارد.

بیشترین فصل کاشت و تولید سیب زمینی در این استان مربوط به اواخر تابستان تا اواخر پاییز است.البته کاشت و برداشت سیب زمینی به طور تقریبی در همه ماه های سال در این استان ادامه دارد.همچنین؛که خرید سیب زمینی از کشاورزان این منطقه به 140 هزار تن در سال می رسد.

خرید و فروش عمده سیب زمینیی در استان کرمان و شهرهای که قطب تولید سیب زمینی کشور می باشد، به چند صورت انجام می شود.که پیش خرید محصول سیب زمینی یکی از رایج ترین روش های خرید این محصول است. و همچنین پیش خرید محصول کشاورزان نوعی روش مشارکتی در کاشت سیب زمینی که در این روش فروش سیب زمینی جیرفت ، سود یا زیان احتمالی بین خریدار و کشاورز تقسیم می شود. بازار مشارکتی در کشت و فروش امری معمول در صنعت کشاورزی ایران است.

با بازرگانی ماهور در نگاهی به خرید و فروش سیب زمینی جیرفت همراه باشید.

 

قیمت سیب زمینی جیرفت _ بازرگانی ماهور
قیمت سیب زمینی جیرفت _ بازرگانی ماهور

 

قیمت سیب زمینی جیرفت:

قیمت سیب زمینی جیرفت را عوامل مختلفی تعیین می کند.از میان این عوامل می توان به موارد مختلفی اشاره کرد:

مقدار بارندگی فصلی:

بارندگی سالانه که یکی از مهم ترین فاکتورها و عامل در تعیین قیمت سیب زمینی جیرفت و سایر محصولات کشاورزی این منطقه است.و همواره کمبود بارندگی کمیت و کیفیت سیب زمینی این محصول فوق العاده را تحت تاثیر قرار می دهد.کم شدن یک محصول،از جمله سیب زمینی باعث بالا رفتن قیمت آن محصول می شود.

مقدار خرید سیب زمینی:

یکی از مسائل دیگر تاثیر گذار در قیمت سیب زمینی،مقدار خرید این محصول است.بدیهی که خرید و فروش عمده سیب زمینی با قیمت پایین تری از خرید یا فروش آن در اندازه کمتر و محدود تر است.

عوامل واسطه:

همواره خرید بدون واسطه یا با کمترین واسطه می‌تواند برای خریداران صرفه اقتصادی بیشتری داشته باشد. خرید اینترنتی سیب زمینی جیرفت از عوامل توزیع آن،تعداد واسطه‌ها را به کمترین تعداد ممکن رسانده است.

صادرات سیب زمینی جیرفت:

سیب زمینی های با کیفیت و فوق العاده جیرفت این شهر بی نظیر فقط به‌عنوان سیب زمینی های مصرفی در ایران مورد استفاده قرار نمی‌گیرد.که سیب زمینی جیرفت بهترین ویژگی‌های محصولات صادراتی درجه یک را دارا است. به همین دلیل صادرات سیب زمینی های جیرفت به یکی از خاص ترین و فوق العاده ترین محصولات کشاورزی صادراتی مرغوب کشور ما ایران تبدیل شده است .دربارگیری و انتخاب محصولات کشاورزی صادراتی بیشترین دقت صورت می‌گیرد تا مرغوب ترین و باکیفیت‌ترین محصولات انتخاب شوند .که درباره محصولات کشاورزی نیز این مسئله مهم و کلیدی صادق است. صادرات سیب زمینی جیرفت هم از بین بهترین و باکیفیت‌ترین انواع این محصول صورت می‌گیرد.

ارزش غذایی سیب زمینی این محصول فوق العاده در کشورهای پیشرفته بیشتر از کشور ما شناخته شده است.به همین دلیل مهم است که کشورهای توسعه‌یافته توجه ویژه و خاصی به سیب زمینی این محصول شگفت انگیز و بی نظیر دارند و کمبود محصول سیب زمینی خود را از کشورهای دیگری مانند ایران وارد می‌کنند.همچنین؛برخلاف سرانه مصرف سالانه 50 کیلویی در کشور ایران، سرانه مصرف سالانه سیب زمینی در این کشورها به 150 تا 200 کیلوگرم می‌رسد. سازمان خواروبار و کشاورزی ملل متحد برای شناساندن ارزش خوراکی این ماده پرخاصیت کشاورزی ، سال 2008 را سال بین‌المللی سیب زمینی اعلام کرده بود.

انواع سیب زمینی جیرفت:

انواع مختلفی از سیب زمینی ها در شهر جیرفت کاشته می‌شود. کولومبا، بورن و بانبا سه نوع از سیب زمینی‌های معمول کشت‌شده در استان کرمان است. سیب زمینی سانته، آرنیدا، جیلی و سیلوانا نیز از دیگر انواع سیب زمینی کشت‌شده در این استان است.

خرید و فروش سیب زمینی جیرفت:

خرید و فروش سیب زمینی جیرفت به دو صورت انجام می‌شود:

1. خرید و فروش در بازارهای حقیقی:

بخش بسیار عمده‌ای از فروش سیب زمینی های جیرفت همانند فروش بیشتر محصولات کشاورزی ایران در بازارهای سنتی مانند میدان‌های میوه‌وتره‌بار صورت می‌گیرد . بنابراین ، میدان‌های تره‌بار همواره نقش بزرگی در خرید و توزیع سیب زمینی در شهرهای مختلف  کشور ما داشته‌اند. برداشت سیب زمینی در هر سال و هر فصل سال روند یکسانی ندارد . در فصل فراوانی محصول به سادگی می‌توان این محصول را در میدان‌های تره‌بار خریداری کرد. اما در زمان‌هایی غیر از آن، برای خرید محصول از میدان‌های تره‌بار باید به شهرهای مختلف سفر کرد.

2. خرید و فروش در بازارهای اینترنتی:

خرید و فروش اینترنتی سیب زمینی که نیاز خریداران محصولات را بدون مراجعه به میدان‌های میوه‌وتره‌بار تامین می‌کند. در صورت اطمینان خریداران از فروشندگان اینترنتی دیگر نیازی به مراجعه به بازارهای خرید و فروش محصولات کشاورزی دیده نمی‌شود . شرکت بازرگانی ماهور نیز یکی از توزیع‌کنندگان شاخص اینترنتی سیب زمینی است. این شرکت خرید و فروش سیب زمینی جیرفت و بسیاری از شهرهای دیگر را در برنامه تجاری خود قرار داده است.

 

فروش عمده سیب زمینی های جیرفت با کیفیت فوق العاده و درجه یک ازطریق بازرگانی ماهور قابل انجام خواهد بود .در صورتی که شما عزیزان قصد خرید و فروش عمده سیب زمینی را دارید ، می توانید با این بازرگانی همکاری داشته باشید. همچنین،شما عزیزان در صورت داشتن هرگونه سوال تخصصی در رابطه با قیمت ها، نحوه خرید و یا نحوه فروش عمده سیب زمینی می توانید از طریق ارسال دیدگاه با این بازرگانی در ارتباط باشید.

از طریق یکی از راه‌های ارتباطی با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.که کارشناسان ما در شرکت بازرگانی ماهور ضمن راهنمایی و مشاوره، بهترین پیشنهاد را به لحاظ کیفی و کمی به شما خواهند داد.

شماره موبایل: 09143894157

شماره واتساپ: 09378817915

شماره تلگرام: 09149353014

پست الکترونیکی: info@mahourtrade.com

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =

09143894157