فروش عمده سیب زمینی فارس + قیمت ویژه

فروش عمده سیب زمینی فارس _ بازرگانی ماهور
فروش عمده سیب زمینی فارس _ بازرگانی ماهور

فروش عمده سیب زمینی فارس و نکات کلیدی و شگفت انگیز که باید در خرید و فروش عمده سیب زمینی فارس بدانید، تا انتهای این مقاله  همراه ما باشید.

فارس یکی از استان های خاص و دیدنی ایران است که به سبب شرایط اقلیمی و آب وهوایی خاصی که دارد امکان کشت و کار بسیار زیاد از محصولات زراعی و باغی دراین استان فراهم می باشد . شهرستان های فوق العاده استان فارس از لحاظ کشاورزی هر یک دارای آب و هوای فوق العاده است به گونه ای که همزمان امکان کاشت و برداشت سیب زمینی فارس در شهرستان های مختلف فراهم می باشد.

بنابراین؛ همواره در استان فارس در طول سال شاهد تولید سیب زمینی هستیم.سیب زمینی فارس در ارقام متنوعی کشت و مصرف می شود و به طور متوسط در حدود 25 تا 40 تن از هر هکتار محصول برداشت می شود.

خرید و فروش عمده سیب زمینی را به سادگی می توان از طریق شرکتها و بازرگانی معتبر انجام داد.این شرکت ها علاوه بر ارائه بهترین کیفیت و قیمت، به نحوی ضمانت خرید شما را نیز بر عهده دارند.

بنابراین ،در صورتی که خرید سیب زمینی را شما عزیزان از شرکت بازرگانی قابل اعتمادی انجام دهید و بار خریداری شده دچار مشکل باشد می توانید با دریافت خسارت از شرکت فروشنده، هزینه های انجام شده را جبران کنید.

یکی از بازرگانی های معتبر در زمینه خرید و فروش عمده سیب زمینی فارس،بازرگانی ماهور می باشد. این شرکت علاوه بر فروش عمده سیب زمینی با کیفیت فوق العاده و بذرهای سالم و قوی ، سال هاست که وارد حوزه صادرات این محصول کشاورزی شده و در این زمینه از بازرگانی های پیشرو می باشد.

قیمت سیب زمینی فارس 

استان فارس یکی از قطب های تولید سیب زمینی در ایران می باشد. در برخی از فصول سال که کاشت و برداشت سیب زمینی در جاهای دیگر تمام شده است در شهرستان های فارس سیب زمینی فارس برداشت می شود. 

قیمت سیب زمینی فارس نیز وابسته به میزان تولید و عرضه و تقاضای موجود در کشور متفاوت است . زمانی که سیب زمینی به صورت انبوه کشت می شود قیمت کاهش می یابد و زمانی که تقاضا به دلیل کمبود سیب زمینی افزایش می یابد قیمت سیب زمینی نیز افزایش می یابد.

متاسفانه به دلیل فقدان مدیریت صحیح که در برنامه ریزی کاشت محصولات زراعی همواره شاهد افزایش و کاهش قیمت محصولات کشاورزی علی الخصوص سیب زمینی در کشور هستیم.

البته سیب زمینی فارس محصول بسیارارزشمندبا ارزش غذایی بالا می باشدکه در طول سال تقاضا برای مصرف وجوددارد. همچنین ؛ که به دلیل مرغوبیت بالای سیب زمینی تولید شده در ایران همواره بستر صادرات به کشور های دیگر فراهم می باشد.

خرید سیب زمینی عمده فارس با کیفیت فوق العاده از طریق بازرگانی ماهور قابل انجام خواهد بود. در صورتی که قصد خرید و یا فروش عمده سیب زمینی را دارید ، می توانید با این بازرگانی همکاری داشته باشید. همچنین، در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با قیمت ، نحوه خرید و یا نحوه فروش عمده سیب زمینی می توانید از طریق ارسال دیدگاه با این بازرگانی در ارتباط باشید.

از طریق یکی از راه‌های ارتباطی با کارشناسان متخصص این شرکت تماس بگیرید. کارشناسان شرکت بازرگانی ماهور ضمن راهنمایی و مشاوره، بهترین پیشنهاد را به لحاظ کیفی و کمی به شما خواهند داد.

شماره موبایل: 09143894157

شماره واتساپ: 09378817915

شماره تلگرام: 09149353014

پست الکترونیکی: info@mahourtrade.com

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − نه =

09143894157