فروش عمده سیب زمینی قروه + کیفیت عالی

فروش عمده سیب زمینی قروه _ بازرگانی ماهور
فروش عمده سیب زمینی قروه _ بازرگانی ماهور

فروش عمده سیب‌زمینی قروه کردستان با طعم بسیار فوق العاده و کیفیت بسیار عالی ، همچنین ؛ در سال‌های اخیر به یکی از محصولات مهم صادراتی عمده‌فروشان ایرانی تبدیل شده است. کیفیت بالای محصولات زراعی این شهرستان به خصوص سیب‌زمینی قروه به حدی است که در سطح کشور ایران و کشورهای همجوار به یک نام کاملا شناخته شده و قابل‌اتکا تبدیل شده است. به این جهت، خرید سیب‌زمینی هم‌اکنون بازار داغی در داخل و خارج از کشور دارد.

 

قیمت سیب زمینی قروه

کشور عزیز ما ایران اولین و بزرگ‌ترین تولیدکننده و صادرکننده سیب‌زمینی ممتاز و مرغوب در منطقه استراتژیک خاورمیانه به حساب می‌آید.کشورمان که در جهان هم رتبه سیزدهم را از لحاظ تولید سیب‌زمینی برعهده دارد. این در حالی است که کشورهای چین، هند و روسیه رتبه‌های اول تا سوم تولید سیب‌زمینی در جهان را به خود اختصاص داده‌اند.

با این حال ، سیب‌زمینی تولیدی کشور ما که سالانه به حدود ۵ میلیون تن می‌رسد ، با توجه به کیفیت فوق العاده جایگاه ویژه‌ای در بین کشورهای که تبادلات تجاری بالای با کشور ما دارد ، به ویژه عراق و ترکیه ،شهرستان قروه در استان کردستان یکی از مطلوب‌ترین ناحیه‌های کشور به لحاظ کشت سیب‌زمینی به شمار می‌رود.

همه ساله حجم بسیار بالایی از برداشت سیب‌زمینی کشور از زمین‌های زراعی این شهرستان انجام می‌گیرد. کیفیت بالای سیب‌زمینی این شهرستان هم باعث شده تا در میان خریداران داخلی و خارجی به خصوص در کشورهای همجوار به یک برند خاص و آشنا در بین کشورهای همسایه تبدیل شود ، همچنین ، خرید و فروش عمده سیب‌زمینی جایگاه ویژه‌ای در بین صادرکنندگان محصولات کشاورزی داشته باشد.

همه ساله تقریبا حدود ۳ هزار و ۵۰۰ هکتار از اراضی شهرستان قروه زیر کشت سیب‌زمینی می‌رود. بنا به پیش‌بینی‌ها، از این سطح زیر کشت در هر هکتار حدود ۳۵ تن سیب‌زمینی برداشت می‌شود . میزان تولید سالانه سیب‌زمینی قروه هم معمولا حدود ۱۲۵ هزار تن پیش‌بینی می‌شود. با این حال، رقم واقعی برداشت سیب‌زمینی قروه معمولا بیش‌تر است. برای مثال ، در سال ۱۴۰۰ بیش از ۱۳۸ هزار تن سیب‌زمینی از زمین‌های زراعی این شهرستان برداشت شد.

با این حال، از آنجایی که سیب‌زمینی این محصول فوق العاده یکی از محصولات کلیدی است که به آب زیادی احتیاج دارد، در سال‌های اخیر تمهیداتی برای صرفه‌جویی در مصرف آب انجام گرفته است.که از این رو ، در حالی که قروه در سال‌های اخیر همواره رتبه‌ی اول کشت سیب‌زمینی را داشته ، اما حالا به دلیل صرفه‌جویی در مصرف آب رتبه‌ی آن به دوم تنزل پیدا کرده است.

نکته مهم دیگری که باعث می‌شود سیب‌زمینی های قروه همواره در بازارهای داخلی و خارجی حرفی برای گفتن داشته باشد، استفاده از ادوات و امکانات پیشرفته ودانش به روز و بالای کشاوزی این شهرستان است که کاشت،داشت وبرداشت محصولات زراعی به خصوص سیب‌زمینی قروه را کاملا اقتصادی و بهینه کرده است.

خرید و فروش سیب زمینی قروه _ بازرگانی ماهور
خرید و فروش سیب زمینی قروه _ بازرگانی ماهور

شهرستان خاص و دوست داشتنی قروه از مرغوب‌ترین و با کیفیت‌ترین نوع محصولات سیب‌زمینی در کشور و منطقه را تولید می‌کند . زمان شروع کشت سیب‌زمینی این محصول فوق العاده در زمین‌های زراعی شهرستان از اوایل اردیبهشت و پایان خرداد انجام می‌شود . برداشت سیب‌زمینی قروه هم از اواخر شهریور تا اواخر نیمه‌ی اول آبان آغاز می‌شود. خرید و فروش عمده سیب‌زمینی قروه هم از همین فصل شروع می‌شود.

خرید و فروش عمده سیب‌زمینی قروه

شهرستان دیدنی قروه که از مرغوب‌ترین و با کیفیت‌ترین محصولات سیب‌زمینی در کشور و منطقه را تولید می‌کند. شروع کشت سیب‌زمینی در زمین‌های زراعی شهرستان از اوایل اردیبهشت و پایان خرداد انجام می‌شود. 

برداشت سیب‌زمینی قروه هم از اواخر شهریور تا اواخر نیمه‌ی اول آبان آغاز می‌شود. خرید و فروش عمده سیب‌زمینی قروه هم از همین فصل شروع می‌شود.

انواع سیب‌زمینی‌ قروه و خواص آن‌ها

سیب‌زمینی از صیفی‌جاتی است که ریشه‌ی آن به سرزمین‌های آمریکای جنوبی به خصوص رشته‌کوه‌های آند (کشورهای بولیوی و پروی کنونی) برمی‌گردد.این محصول زراعی که حدود ۸ هزار سال قبل برای اولین بار توسط بومیان آمریکای لاتین کشف و به صورت مستمر کاشته می‌شد، در حوالی قرن شانزدهم توسط اسپانیایی‌ها به اروپا آورده شد.

در حال حاضر، بیش‌ از ۴۰۰ نوع سیب‌زمینی مختلف در رنگ‌ها، طعم‌ها و شکل‌های مختلف به بازارهای سرتاسر جهان عرضه می‌شود. هر کدام از انواع سیب‌زمینی بسته به خواص و مواد مغذی خود مصارف متفاوتی هم دارند.

در شهرستان قروه که از قطب‌های سیب‌زمینی کشور و منطقه به حساب می‌آید در مجموع ۶ نوع مختلف از سیب‌زمینی کشت می‌شود. انواع سیب‌زمینی قروه عبارتند از:

-اسپریت

– بامبا

-سانته

مارفونا

-آگریا

-جلی

فروش عمده سیب زمینی قروه با کیفیت بالا از طریق بازرگانی ماهور قابل انجام خواهد بود . در صورتی که قصد خرید و یا فروش عمده سیب زمینی را دارید،شما می توانید با این بازرگانی همکاری داشته باشید. همچنین ،شما عزیزان در صورت داشتن هرگونه سوال تخصصی در رابطه با قیمت، نحوه خرید و یا نحوه فروش عمده سیب زمینی می توانید از طریق ارسال دیدگاه با این بازرگانی در ارتباط باشید.

از طریق یکی از راه‌های ارتباطی با کارشناسان متخصص این شرکت تماس بگیرید. که کارشناسان شرکت بازرگانی ماهور ضمن راهنمایی و مشاوره، بهترین پیشنهاد را به لحاظ کیفی و کمی به شما خواهند داد.

شماره موبایل: 09143894157

شماره واتساپ: 09378817915

شماره تلگرام: 09149353014

پست الکترونیکی: info@mahourtrade.com

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =

09143894157